Запрошуємо Вас Весною, літом та осінню на пішу туристичну мандрівку Підорецьким краєм, його пам'ятками, святинями, мальовничими куточками.
Загальна довжина маршруту: 7,5 км.
Час проходження: 4 год.

Вартість: 250грн.


Мета подорожі: ознайомлення з архітектурними, археологічними, географічними та історичними об’єктами, що розташовані в селі Підгірці.
Цікаві об’єкти упродовж маршруту: церква-ротонда, заїжджий двір, Підгорецький замок, старий цвинтар, джерело, виступи тортонських пісковиків, водоспад, Головний європейський вододіл, кургани-поховання дружинників-варягів Володимира Великого, оборонні вали і дитинець літописного городища Пліснесько, Підгорецький монастир, склепіння пивних льохів Підгорецької пивоварні, джерело.

Піший туристичний маршрут «Підгорецький калейдоскоп» прокладено по території мальовничого села Пдігірці, що південно-західній околиці Бродівського району. Село, в історичному плані, надзвичайно багате природними, географічними, геологічними та історико-культурними об’єктами, що мозаїчно розкидані по обидва схили Головного європейського вододілу, який у цій місцевості частково пролягає і по Вороняцькому горбогір’ю. Здійснювати мандрівки по туристичному маршруті у Підгірцях найкраще у сонячні дні з першими весняними листочками на деревах – і до часу жовтого листя восени.

 

Реквізити для пожертв та контакти

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна;

Емейл: pidgirci.org@gmail.com

Телефон священника +380685052114 о.Тарас


IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну