Християнське виховання дітей є однією із найважливіших складових формування особистості. Воно повинне відбуватися не лише під час Богослужіння чи на уроках християнської етики, а й протягом усього життя дитини. Виховання у християнській традиції є справді добрим тоді, коли воно тісно переплітається як з фізичною, інтелектуальною, екологічною так і з патріотичною його складовими.

У таборі «Милосердні як Отець», що проходив з 4 по 10 липня у селі Підгірці, священик о.Тарас Дзьоба спільно із студентами з Українського Католицького Університету намагалися поєднати усі ці аспекти і зробити їх не лише корисними, а й цікавими.

Кожен день табору мав до роздумів окреме діло милосердя про яке учасники роздумували в екологічному ключі. Так роздуми понеділка були над ділами «Голодного нагодувати» і «Грішника навернути» в контексті якого о. Тарас Дзьоба наголосив: « Гріх має дуже широкі наслідки для душі і тіла людини, ба навіть для всього Божого створіння. Виконуючи діло милосердя «грішника навернути» ми робимо крок на випередження – боремося з гріхом, щоб не боротися з його наслідками».

Щодо присутності у сучасному світі голоду священик сказав: «Сам факт існування голоду є викликом для християн, адже ми покликані ділитися Божими дарами та плекати чесноту поміркованості у їх використанні».

Зрештою кожен день екотабору мав одне із семи діл милосердя для роздумів, а також учасники щодня брали участь у Божественній Літургії.

Діти мали цікаві після таборові завдання. Так наприклад, роздумуючи про діло милосердя «спраглого напоїти» діти порівнювали смак води з крана та води з джерела, до речі ділячись враженнями більшість надавала смакову перевагу джерельній воді.

Щодень на учасників чекали веселі банси, конкурси та естафети. Одним із найголовніших завдань табору було не просто розказати дітям про діла милосердя, пророка Самуїла, Іллю тощо, а й навчити їх самим шукати відповіді на ті чи інші запитання. Для цього було використано низку педагогічних методів, зокрема, аналіз уривків зі Святого Письма, вікторини на різні тематики, творчі завдання та багато іншого.

Долучилися до проведення табору і постійні екологічні партнери з Національного Природного Парку «Північне Поділля», з якими в ігровий спосіб діти мали змогу відчути себе у ролі екологів і побачити справжню природну красу навколишнього середовища.

Розпорядок: (зима)

Бажаючих завітати прохання звертатися на емейл чи телефон, які подані у розділі "Контакти".

 

Неділя/Свято - Божественна Літургія: 10:30

В певні дні можливі зміни до розпорядку, тому завжди можна його уточнити за контактами поданими у розділі "Контакти"

Реквізити для пожертв на віднову храму

IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну

 

Контакти:

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна

Емейл: pidgirci.org@gmail.com