Зробити світ чистішим намагалися діти і молодь села Підгірці 25 липня 2016 року. В цей день з ініціативи о.Тараса Дзьоби голови комісії у справах екології Сокальсько-Жовківської Єпархії була проведена толока.

Місцем для проведення толоки став буковий прилісок навпроти хреста встановленого полеглим бійцям УПА в с.Підгірці, а також безпосередньо територія довкола хреста.

Коли діти зайшли у ліс, то від побаченого були неприємно здивовані, адже на кожному клаптику природи людина залишила свій «брудний слід»: пляшки від води, алкоголю, полеітелен, недопалки і навіть взуття та частини побутової техніки, це далеко не повний список того, що діти в часі толоки винесли з лісу у сміттєвих мішках.

Обговорюючи дану тему молодь зазначила, що така сумна картина є присутня у більшості лісу довкола с. Підгірці і зумовлена вона з однієї сторони браком екологічної свідомості, а з іншої - відсутністю до певного часу сміттєвих баків по селі.

Свій символічний внесок у чистоту краю небайдужа підгорецька молодь разом із директором школи Тетяною Ярославівною та отцем Тарасом Дзьобою зробили. Спільними зусиллями у приліску зібрали 20 мішків сміття, а вже з допомогою працівників підгорецького цегельного заводу його розвезли по контейнерах що віднедавна встановлені у с.Підгірці.

Кожна добра справа варта своєї винагороди, тому на молодих природолюбів чекала і винагорода. Кожен учасник толоки зміг другу частину дня провести на атракціонах стрибаючи на батуті та спускаючись з гірки і звісно до схочу посмакувати солодкої вати, за що висловлюємо щиру подякую приватному підприємцю Назарію Островському.

В такий спосіб корисна справа для довкілля стала і дуже приємною для молоді с. Підгірці.

Розпорядок: (зима)

Бажаючих завітати прохання звертатися на емейл чи телефон, які подані у розділі "Контакти".

 

Неділя/Свято - Божественна Літургія: 10:30

В певні дні можливі зміни до розпорядку, тому завжди можна його уточнити за контактами поданими у розділі "Контакти"

Реквізити для пожертв на віднову храму

IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну

 

Контакти:

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна

Емейл: pidgirci.org@gmail.com