9 листопада 2017р. діти Підгорецького НВК спільно з педагогами та директором Тетяною Ярославівною Тишко вчилися робити самотужи свічки. Майстер-клас провів о.Тарас Дзьоба, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста і св.Йосифа Обручника.

Сьогодні світ все далі відходить від праці своїми руками і навчає купувати готове з фабрик чи заводів. Проте є речі, які потребують ручної роботи і приносять велике задоволення тим, хто її робить. Саме таке щастя мали нагоду відчути діти Підгорецького НВК які спробували своїми руками зробити воскові свічки.

Так з ініціативи голови комісії з питань екології в Сокальско-Жовківській Єпархії о.Тараса Дзьоби спільно із директором Підгорецького НВК Тетяною Ярославівною Тишко та педагогами дітям було організовано майстер-клас по виготовленню воскових свічок.

Сьогодні в багатьох храмах можемо побачити парафінові свічі, які при згоранні виділяють неприємний запах, а також такі речовини як толуол і бензол, які є шкідливими. Натомість свічки із натурального воску мають натуральний приємний аромат.

Яка ж радість для дітлахів було зробити все самому від початку, до готової свічки. Наприкінці священик обміняв виготовлені дітьми свічки на солодощі подякувавши всім за плідну працю.

P.S. Дорогі читачі, навіть у храмі, жертвуючи свічку ми можемо проявити свою екологічну свідомість і обирати, те що більш дружнє до довкілля J. До речі, кому цікаво навіщо у храмі запалюють свічі можна почитати тут.

 

Розпорядок: (зима)

Бажаючих завітати прохання звертатися на емейл чи телефон, які подані у розділі "Контакти".

 

Неділя/Свято - Божественна Літургія: 10:30

В певні дні можливі зміни до розпорядку, тому завжди можна його уточнити за контактами поданими у розділі "Контакти"

Реквізити для пожертв на віднову храму

IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну

 

Контакти:

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна

Емейл: pidgirci.org@gmail.com