У Підгірцях відбулася благодійна реставраційна ініціатива "Подаруй Агнелу Крила" в рамках якої розпочалося все Божественною Літургією після якої муніципальний хор "Боян" виконав духовні і патріотичні твори, а на завершення - солодкий ярмарок.

 

У переддень свята Преображення Господнього 18 серпня 2019 року при парафіяльному храмі с.Підгірці пройшло "Медове Свято" - чергова "солодка" ініціатива для його відновлення.

Святкування розпочалися Божественною Літургією в якій кожен мав нагоду подякувати Богу за щедрі дари, які Господь посилає людству. Відтак після Богослужіння відбулося освячення медових дарів та фруктових пригощань якими парафіяни радо гостили усіх присутніх.

Детальніше...

 

23 червня в рамках віднови пам’ятки архітектури національного значення храму Воздвиження Чесного Хреста і Св.Йосифа Обручника  у с.Підгірці парафіяльна громада продовжує доброчинну реставраційну ініціативу «Подаруй ангелу крила».
Свою назву ініціатива отримала завдяки віднові старовинних сакральних скульптур ангелів у яких були пошкодженні або відсутні частини рук, ніг, а також - крила. Цього річ подарованих «крил» потребує і сам храм, адже за отримані в рамках заходу кошти буде замінено чергове вікно у храмі.
Відтак для втілення амбітної мети 23 червня у парафіяльній святині с.Підгірці (навпроти замку) відбудуться доброчинні святкові заходи. 12:00 - Святочна Літургія, опісля усі бажаючи зможуть приступити до 15ти копій чудотворних ікон західної України, отримати благословення мощами священномученика Миколая Чарнецького та набрати освяченої у цей день води.
Особливою родзинкою ініціативи є свято сирника та смаколика де усіх бажаючих чекають вишукані пригощання, смачна кава, а також святкова солодка ярмарка.
Громада запрошує Вас на святкування та просить підтримати відновлення історичного храму який є пам’яткою архітектури національного значення XVIII ст.

23 березня 2019 року у Підгірцях пройшов «ТолокаДень» у якому взяли участь як молодь так і дорослі.

Для Божої слави і як добрий приклад добродії вирішили потрудитися поруч із пам’яткю архітектури національного значення храмом Воздвиження Чесного Хреста і Св.Йосифа (Обручника) у с.Підгірці.

За усіх добродіїв-працівників на недільній Літургії 24.03.2019 молилася уся парафія. Та що там слова, фото розкажуть більше, дивіться як це було :-) Буде ще ТолокаДень2, роботи ще є на день, тож Ви, які читаєте це - будьте готові зголоситися ;-)

Захід відбувся за активної підтримки громади, небайдужих підприємців, Бюро УГКЦ з питань екології, а також в рамках реалізації партнерства з Львівською Освітньою Фундацією.

У Підгірцях уже майже 2 місяці діє молодіжний осередок «Інкубатор ідей». Цей осередок молоді, який покликаний стати майданчиком для змін як особистих так і місцевої громади.

Перші кроки діяльності осередку були направлені на облаштування молодіжного простору, а також на створення спільного бачення діяльності спільноти.

Дякуємо за партнерство у здійсненні молодіжних задумів Львівській Освітній Фундації.

За цей час спільно встигла зробити перші добрі вчинки. Так на свято Миколая діти завітали до стареньких чи самотніх сусідів і пригостили їх солодощами. Це був дуже незвичний досвід проведення дня Святого Миколая, але такий приємний для старших, яким бракує уваги і спілкування.

 

А ви знали, що Біблія кепкує з лінивих? Якщо заглянути на сторінки Святого Письма то можна там побачити чимало критики і навіть кепкування у сторону тих, хто лінується і не бажає працювати.

Наприклад: «Двері обертаються на завісах, а лінивий - на своїм ліжку» (Прит.26:14).  

Так от, сьогодні 5 листопада 2018 року ми спілкувалися із молоддю на тему «ПРАЦЕЛЮБСТВО  vs ЛІНЬ- КРАДІЖКА».

Згадували, що каже Біблія про працю, лінивство, крадіжку, а найважливіше - спілкувалися про любов до праці.

І закріплювали ми ці теоретичні знання майстер класом із виготовлення свічок :-)

І все це стало можливим завдяки підтримці Львівської Освітньої Фундації, директора і колективу Підгорецького НВК, Бюро УГКЦ з питань екології, ініціатор заходу - о.Тарас Дзьоба.

Святе письмо про лінивство:

  • Прит.6:9 Докіль лежатимеш, лінивче | коли ти встанеш зо сну свого?
  • Прит.12:24 Рука трудящих пануватиме, | лінива - платитиме дань.
  • Прит.13:4 Душа лінивого жадає, та нічогісінько не має; | душа ж трудящих насититься.
  • Прит.19:15 Лінивство глибокий сон наводить; | душа недбала буде голодувати.
  • Прит.26:13 Лінивий каже: “Лев на дорозі! | Лев на майдані!
  • Прит.26:14 Двері обертаються на завісах, | а лінивий - на своїм ліжку.

Святе Письмо про працю:

  • Пс.128:2 Як будеш їсти працю рук твоїх, щасливий будеш і добре тобі буде.
  • Прит.10:16 Праця праведного йде на прожиток, | безбожного заробіток - на погибель.
  • Прит.14:23 Кожна праця приносить користь; | пуста балаканина - голод.

Розпорядок: (зима)

Бажаючих завітати прохання звертатися на емейл чи телефон, які подані у розділі "Контакти".

 

Неділя/Свято - Божественна Літургія: 10:30

В певні дні можливі зміни до розпорядку, тому завжди можна його уточнити за контактами поданими у розділі "Контакти"

Реквізити для пожертв на віднову храму

IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну

 

Контакти:

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна

Емейл: pidgirci.org@gmail.com