Протягом тижня, з 8 серпня по 12 серпня 2022 року, у с. Підгірці при парафії Миколи Чернецького та новомучеників УГКЦ,  зі ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології  та НПП «Північне Поділля», тривав екологічний духовно-відпочинковий табір «З вірою у серці, з Богом у душі» для місцевої дітвори та дітей  ВПО.

Детальніше...

4 червня, напередодні Всесвітнього дня природного довкілля та охорони навколишнього середовища, з ініціативи екологічного Бюро УГКЦ у співпраці з НПП «Північне Поділля» у Підгірцях поруч із шелтером неподалік храму, було висаджено горіховий сад.

Детальніше...

Підгірці толока день

Запрошуємо парафіян та добродіїв у суботу 18 вересня з 13:00 на толоку біля храму. З собою мати рукавички, одяг та взуття відповідно до погоди. Ми ж радо пригостимо смачною парафіяльною кавою/чаєм та смаколики

 

У парафіяльному храмі с.Підгірці було виставлення для молитовного почитання частинку Животворного Хреста Господнього, на якому був розіп’ятий Спаситель.

У перший тиждень Великого Посту 2021 року парафіяни с.Підгірці мали нагоду приступити до великої святині - реліквій Хреста Господнього.

 

Подаруй ангелу крила 2020. ПідгірціУ парафіяльному храмі с.Підгірці відбулися заходи в рамках благодійної реставраційної ініціативи "Подаруй ангелу крила 2020". Розпочалися урочистості Божественною Літургією яку відправляв настоятель храму і протопресвітер Старобрідський о.Тарас Дзьоба. Після молитви відбувся виступ академічного інструментального ансамблю "Високий Замок" з духовними та патріотичними піснями. Завершились святкування солодким ярмарком, де усі присутні мали можливість поласувати смаколиками з ароматною мідною кавою і в такий спосіб долучитися до "солодкої" реставрації храму.

На таких подіях треба бути, адже сухий текст і світлини не передадуть атмосфери і духу свята, але хоч трішки відчуєте його присмак, дорогі читачі.

 

Підгірці празник у храмі Воздвиження Чесного Хреста і Св.Йосифа (Обручника) і

Цьогорічні святкування у нашій парафії були особливими адже проходили в умовах карантину. Це  вперше від часу відкриття храму ми молилися Божественну Літургію надворі. Дякуємо усім, хто традиційно лучиться з нами до віднови святині та підтримує на цьому нелегкому шляху. Ми молимось за Вас, добродії наші!  На святі було сказано чимало, а у новині цій дивіться фото замість багатьох слів...

Реквізити для пожертв та контакти

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна;

Емейл: pidgirci.org@gmail.com

Телефон священника +380685052114 о.Тарас


IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну