14 жовтня на свято Покрову Пресвятої Богородиці у Підгірцях стартувала безтермінова реставраційні ініціатива «Подаруй ангелу крила».

Дана ініціатива діє в рамках  віднови парафіяльною громадою пам’ятки архітектури національного значення храму Воздвиження Чесного Хреста і Св.Йосифа Обручника  у с.Підгірці.

Добродіями було передано ряд старовинних сакральних скульптур, які за різних історичних обставин зазнали пошкоджень та потребують реставрації, зрештою як і сам храм.

Одними з таких скульптур є ангели у яких пошкодженні або відсутні частини рук, ніг, а також - крила.

Розпочалося дійство святочною Літургією, а відтак після неї було освячено 15 копій чудотворних ікон Західної України до яких мали нагоду прикластися усі присутні на святі.

Наступною частиною дійства стала презентація духовних творів від камерного ансамблю, квартету «Лвів’янки”, лауреата всеукраїнських конкурсів Насті Чубінської, а кульмінацією стало акапельне виконання народним артистом України Мар'яном Шуневичом «Пісні від Бога».

Вітальне слово від влади виголосила заступник голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, слово підтримки доброчинної ініціативи від представників ентелігенції виголосив академік НАН України Степан Павлюк.

Солодкою частиною свята стало смакування сирниками  та солодощами, приготованими та переданими добродіями для благодійної реставраційної ініціативи.  

Настоятель храму о.Тарас Дзьоба дякує всім, хто підтримав доброчинну реставраційну ініціативу #подаруй ангелу крила. Даруючи «ангелам крила» ви окрилюєте свою душу добром за яке Господь завжди винагороджує сторицею!

ДЯКУЄМО ЗА МЕДІЙНУ ПІДТРИМКУ: ОЛЕКСАНДРУ КУРИЛУ І ЙОГО КОМАНДІ, СЕРГІЮ КУТНЯКУ, ЮЛІЇ БАРАНИК, ІРИНІ РОМАНЮК.

Реквізити для пожертв та контакти

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна;

Емейл: pidgirci.org@gmail.com

Телефон священника +380685052114 о.Тарас


IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну