Храм є мурований з цегли у формі ротонди (круга) і його висота сягає 27 метрів. Купол святині складається із двох частин: великого – напівсферичного і маленького - сигнатурки з ліхтарем.

Фасадна сторона храму є ширшою за саму ротонду і являє собою 14-колонний портик (8 колон в першому та 6 в другому ряду), а з півдня до ротонди прибудовані прилеглі приміщення.

Портик величає напис: IN CULTUM DOMINI DEI NOSTRI EXODI X (в перекладі означає: НА СЛАВУ ГОСПОДА БОГА НАШОГО), на фронтоні гієрограми Христа, Матері Божої і св. Йосипа. В 1762 році Себастіан Фесінгер підписав договір на виконання 6-ти з 8-ми кам’яних фігур, що вінчають фасад: архангел Рафаїл, св. Ігнатій Лойола (фігуру Лойоли втрачено), св. Петро, невідома свята (брак атрибуту), св. Йосип, св. Анна з малою Матір’ю Божою, св. Вацлав і св. Онуфрій.

Портал головного входу прямокутний, профільований, з профільованим дугоподібним сандриком з написом IESUS MARIA IOSEPH під ним; на порозі напис такий самий, як на порогах всередині храму: WACLAW Y ANNA Z LUBOMIRSKICH RZEWUSCY W.K.H.P.K.F.F.R.P. 1793. Над порталом – панель в обрамленні з мотивами рокайль, а над нею подібна дерев’яна рама.

 

Розпорядок: (зима)

Бажаючих завітати прохання звертатися на емейл чи телефон, які подані у розділі "Контакти".

 

Неділя/Свято - Божественна Літургія: 10:30

В певні дні можливі зміни до розпорядку, тому завжди можна його уточнити за контактами поданими у розділі "Контакти"

Реквізити для пожертв на віднову храму

IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну

 

Контакти:

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна

Емейл: pidgirci.org@gmail.com