Підгорецька каваПідгорецька кава - ще один оригінальний спосіб порятунку храму. У кожній пачечці кави є закладено "частинку міді" на перекриття куполу храму, відтак коли людина купує цей напій - допомагає у зборі коштів на мідну покрівлю.

Всього за підрахунками спеціалістів для перекриття головного куполу храму потрібно близько трьох тон мідної бляхи, а це майже мільйон гривень тільки на мідь, а ще є супутні матеріали та вартість робіт фахівців-реставраторів. "Це чимала сума для громади, але якщо скласти руки і нічого не робити, то змін і не буде. Тому ми шукаємо можливостей і способів щоб врятувати храм: звертаємось до добродіїв, шукаємо меценатів, просимо підтримки у держави, та чималих зусиль докладаємо самі. Зокрема цю ініціативу втілено зусиллями парафіяльної громади та кав'ярні "Cooper coffee" я б назвав "кавовою реставрацією" ", - каже настоятель о.Тарас Дзьоба.

Наша парафія для віднови святині зробила дуже багато, але ще більше роботи є попереду, тому ми потребуємо однодумців та небайдужих людей на цьому шляху до віднови святині - продовжує священик.