За цією формою Ви можете пожертвувати (заказати) окрему Службу Божу за упокій.

Що таке заказна Служба Божа? Заказна Служба відрізняється від загальної тим, що служиться суто у Вашій записці без долучення інших.

Яку суму жертвувати на заказну Службу? Людина, що просить про окрему (заказну) Службу Божу складає відповідну жертву, що дорівнює одному її денному заробітку (орієнтовно від 300грн.) Священники і служителі храму живуть із тих пожертв які складають їм люди за їхнє служіння.

Що приносити на Службу за упокій? Після Служби Божої за упокій служиться панахида і на парастасний стіл приносять приношення: хліби, вино, цукор, олію, солодощі, крупи (по можливості). На свічнику запалюють свічки у відповідності до наміру Служби Божої. Це також Ви можете через наш сайт та  зробити відповідну пожертву.

Щоб написати записку на заказну Службу Божу Вам потрібно заповнити цю форму, склавши пожертву та натиснувши кнопку "НАДІСЛАТИ НА МОЛИТВУ"

Вкажіть за кого молитися сорокоусти

Просимо замовляти Богослужіння наперед (щонайменше за 2 дні). Також Ви можете залишити це поле порожнім і священник помолиться якомога швидше. Якщо ж Ви вказали даті і через поважні обставини священник не може відслужити в обраний Вами день, то резервує за собою право відслужити заказну Службу в інший день.

Invalid Input
Invalid Input

Щоб поставити свічку чи жертвувати предложення на Службу і панахиду поставте галочку біля необхідного пункту та додайте відповідну суму до пожертви.Invalid Input