За цією формою Ви можете подати запит на служіння григоріянки. Для цього слід заповнити всі поля даної форми, а відтак священник зв'яжеться з Вами щоб узгодити дату та підтвердити, що у вибраний Вами час зможе служити григоріянку. Просимо спершу дочекатися від священника підтвердження готовності взяти григоріянку і лиш після того зможете зробити відповідне пожертвування.

Умови і приписи щодо відправлення Григоріанки:

  1. Григоріанська Свята Літургія жертвується тільки за душі померлих, за здоров’я її не відправляють.
  1. Григоріанську Святу Літургію можна жертвувати тільки за одну померлу особу.
  1. Григоріанська Свята Літургія відправляється без перерви, тобто упродовж 30 днів – день у день. Якщо ця Служба Божа була з якоїсь причини перервана, священик зобов’язаний розпочати все знову від першої Літургії.
  1. Григоріанську Святу Літургію необов’язково має відправляти один і той самий священик і на тому самому престолі. Якщо священик, який відправляє Григоріанку, захворів, він може передоручити цю справу іншому священикові, аби тільки той не мав інших інтенційних Святих Літургій.
  1. Григоріанська Свята Літургія може бути відправлена тільки за померлу особу, не можна відправляти її за особу, яка ще живе і має бажання, аби Григоріанка була відправлена за неї за її життя.
  2. Винагорода (пожертва) за григоріянку зазвичай дорівнює бодай мінімальній місячній заробітній платні, оскільки саме продовж місяця (30 днів)  священник молиться та утримується з цієї пожертви.

Вкажіть ім'я померлої людини за яку подаєте на григоріянку
Вкажіть Ваш контактний мобільний телефон

Invalid Input
У цій графі зазначте молитовну пожертву яку плануєте скласти на служіння григоріянки