За цією формою Ви можете пожертвувати (заказати) окрему Службу Божу за упокій.

Що таке заказна Служба Божа? Заказна Служба відрізняється від загальної тим, що служиться суто у Вашій записці без долучення інших.

Яку суму жертвувати на заказну Службу? Просимо Вас самих визначити суму пожертви на молитву сорокоуст. Ви ввіряєте себе, своїх рідних молитві священників, а священники ввіряють себе Вашому утриманню, адже живуть із тих пожертв, що складають їм люди за їхнє служіння. Зазвичай люди жертвують суму, що рівна одному денному заробітку адже священники і служителі храму живуть із тих пожертв які складають їм люди за їхнє служіння. 

Що приносити на Службу за упокій? Після Служби Божої за упокій служиться панахида і на парастасний стіл приносять приношення: хліби, вино, цукор, олію, солодощі, крупи (по можливості). На свічнику запалюють свічки у відповідності до наміру Служби Божої.

Щоб написати записку на заказну Службу Божу Вам потрібно заповнити цю форму, склавши пожертву та натиснувши кнопку "НАДІСЛАТИ НА МОЛИТВУ"

Вкажіть за кого молитися сорокоусти

Просимо замовляти Богослужіння наперед (щонайменше за 2 дні). Також Ви можете залишити це поле порожнім і священник помолиться якомога швидше. Якщо ж Ви вказали даті і через поважні обставини священник не може відслужити в обраний Вами день, то резервує за собою право відслужити заказну Службу в інший день.

Invalid Input
Invalid Input

Реквізити для пожертв та контакти

Адреса: вул.Грушевського 13а, с.Підгірці, Львівської обл. Україна;

Емейл: pidgirci.org@gmail.com

Телефон священника +380685052114 о.Тарас


IBAN: UA223257960000026006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ "Ощадбанк" Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с.Підгірці, Бродівського р-ну